ayoobalizadeh68@gmail.com
/
+989157148579
مزایای سنگ گرانیت مروارید مشهد

مزایای سنگ گرانیت مروارید مشهد

سنگ پله گرانیت مروارید مشهد
سنگ گرانیت از جمله سنگ های آذرین می باشد که از کانی های کوارتز، فلدسپار، میکا و آمفیبول تشکیل شده است. گرانیت سنگی بسیار سخت و با دوام است و از قابلیت صیقل پذیری بالایی برخوردار می باشد. سنگ های گرانیتی در رنگ های قرمز سیاه، قهوه ای، شکلاتی، صورتی، آبی و سبز یافت می شوند. دانه بندی این نوع سنگ درشت است و با چشم قابل مشاهده می باشد. مقاومت سنگ گرانیت نسبت به سنگ های مرمر و تراورتن بیشتر است. سطح صیقلی و درخشان آن نیز بیشتر حفظ می شود.
 مقاومت در برابر ضربه و فرسایش
مقاومت در برابر عوامل محیطی
  تنوع در رنگ بندی و ظاهر مقاومت در برابر نفوذ آب سختی بالا
استحکام و طول عمر بالا

قیمت سنگ گرانیت مروارید مشهد در مقایسه با سایر سنگ ها ارزان تر می باشد زیرا هزینه ی استخراج این سنگ ها و صیقل دادن آن ها بسیار پایین است. به همین دلیل اغلب در نما کاری ساختمان های مهم از این نوع سنگ استفاده می شود.
سنگ گرانیت به دلیل داشتن مواد پرتوزا از جمله اورانیم، یکی از سنگ هایی است که کارشناسان زمین شناسی و مهندسان معدن توصیه می کنند از آن در نمای بیرونی ساختمان ها استفاده شود به دلیل پرتوزایی این سنگ، ممکن است افرادی که مداوم در معرض آن قرار می گیرند، سلامتشان به خطر بیافتد.
خاصیت رادیو اکتیو این سنگ بوده که طبق تحقیقات اخیر با قرار گرفتن این سنگ در محیط های دارای تشعشع های x و گاما و میدان های مغناطیسی قوی، مواد شیمایی قوی، این سنگ امواج رادیو اکتیو از خود ساتع نموده و به صورت پریودیک و به شکل منحنی های سینوسی در پریود زمانی خاص هر عنصر اشعه ساتع و باعث آلودگی های خاص و بیماری های سرطانی شده به نحوی که از سال های ۲۰۰۴ به بعد در کشورهای اروپایی و امریکا استفاده از این گونه سنگ ها در محیط های بیمارستانی و آزمایشگاهی منسوخ و ممنوع می باشد.
سنگ گرانیت با اسکوپ مهار نمی گردد و فقط می بایست رولپلاک گردد.
 
کاربرد سنگ گرانیت
نماکاری ساختمان
سنگفرش
 روی کابینت
 
پله ها: سنگ گرانیت بهترین گزینه برای پله های ساختمان می باشد. پله های ساختمان به دلیل رفت و آمد زیاد ساییده شده و آلودگی روی آن ها می نشیند، بنابراین باید از سنگی مانند گرانیت برای آن ها استفاده نمود که مقاومت و دوام بالایی داشته باشد.
بهتر است بدانید سنگ گرانیت مروارید مشهد به علت یکنواختی رنگ و بافت سنگ یکی از محبوب ترین سنگ ساختمانی به شماره می آید، ما با ارائه سایت های معتبر برای این که شما راحت تر و بدون واسطه با قیمت مناسب سنگ گرانیت مروارید مشهد را تهیه کنید و واسطه های بیهود را کنار زد.
صنایع سنگ زرین آماده قرارداده با تمامی پروژه های عطیم تجاری و مسکونی و صادر کنندگان عرضه سنگ آماده همکاری به عمل می آورد.
شماره تماس : 09157148579  صنایع سنگ زرین
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر