ayoobalizadeh68@gmail.com
/
+989157148579
سنگ گرانیت مروارید مشهد

 
سنگ گرانیت مروارید مشهد
 
سنگ گرانیت مرواریدمشهد یکی از سنگ های گرانیت معروف کشور است که دارای کیفیت بالایی می باشد و از طرفی قیمت سنگ گرانیت مروارید مشهد نیز نسبت به سایر نمونه های گرانیت پایین تر می باشد و این موضوع باعث شده که این سنگ در بین افراد فعال در زمینه ساختمان سازی و خرید فروش سنگ یکی از سنگ های محبوب به حساب بیاید.
 
مشخصات فنی سنگ گرانیت مروارید مشهد
مشخصات فنی سنگ گرانیت مروارید مشهد شامل موارد زیر است که در مورد آن ها صحبت خواهیم کرد. مهم ترین مشخصه سنگ گرانیت مروارید مشهد داشتن خواص کامل سنگ های گرانیت است. این نوع سنگ مانند سایر سنگ های گرانیت دارای خواصی مانند سختی و عمر بالا است که باعث شده این سنگ یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در ساختمان ها با کاربرد های مختلف باشد.
 
بافت سنگ گرانیت مروارید مشهد مانند سایر سنگ های گرانیت، دانه ای است که دانه های موجود در این سنگ ها سفید و سیاه و خاکستری است. ضریب جذب سنگ گرانیت مروارید مشهد نسبت به سایر نمونه های گرانیت بیشتر است، البته شما نباید نگران این موضوع باشید، چرا که این موضوع کیفیت سنگ شما را تحت تاثیر قرار نخواهد داد. همچنین با این وجود درصد جذب این سنگ ها از تراورتن و مرمر کمتر است. سنگ گرانیت مروارید مشهد رنگ های مختلفی دارد اما اغلب این سنگ در رنگ های سفید؛ خاکستری و در مواردی تیره نیز عرضه می شوند.
 
مقاومت این سنگ که دارای بافت دانه ریز است؛ بسیار بالاست. به صورتی که استفاده از سنگ گرانیت مروارید مشهد به جای تراورتن و یا مرمریت یک انتخاب مناسب و به صرفه است، چرا که عمر این سنگ و ماندگاری زیبایی ظاهر آن بهتر از مرمریت و تراورتن است.
طرح سنگ گرانیت مروارید مشهد: طرح روی این سنگ را گل پنبه ای دانه ریز یا فلفل نمکی می نامند و به این صورت است که پس زمینه این سنگ سفید است که در آن دانه های سیاه پخش شده است، در بین این دانه های سیاه پولک های کلیستی وجود دارد که باعث می شود در زمان تابش آفتاب به آن ها به رنگ خاکستری یا نقره ای در بیایند.
 
معادن سنگ گرانیت مروارید مشهد در استان خراسان رضوی واقع شده است. این استان دارای معادن و ذخایر بسیار زیاد و غنی انواع سنگ می باشد. دلیل ارزان بودن قیمت سنگ گرانیت مروارید مشهد این است که می توان از همه ی قسمت های سنگ استخراج شده استفاده کرد و با این کار پرتی و دور ریز کمتری برای معادن و سنگبری ها خواهد داشت، همچنین فرایند برش دهی و صیقلی کردن این سنگ ها نسبت به سایر سنگ ها ساده تر است.
 
شما می توانید از سنگ گرانیت مروارید مشهد در راه پله، کف سالن ها، دیوار و قرنیز ها، پله های بیرون و سنگ کاری به صورت کوبیک استفاده کنید. شما همچنین می توانید از سنگ گرانیت مروارید مشهد در جدول های سنگی برای جداسازی باغچه و راهرو و پیاده رو استفاده کنید. شما با روش های زیر می توانید در اولین فرصت سنگ گرانیت مروارید مشهد را تهیه و استعلام قیمت کنید. در ضمن شما مستقیم با تولید کننده و مستقیم از درب کارخانه خرید می نماید.
09157148579  صنایع سنگ زرین
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر