تراورتن عباس آباد | قیمت | کاربرد | فروش انحصاری

تراورتن عباس آباد | قیمت | کاربرد | فروش انحصاری

تراورتن عباس آباد | قیمت | کاربرد | فروش انحصاری

توضیحات مختصر درباره مشخصات | کاربرد و قیمت سنگ تراورتن عباس آباد
زرین استون
1400/11/23
0 نظر

با سلام

ظاهر سنگ تراورتن عباس آباد

اولین نکته‌ای که پس از دیدن تراورتن عباس آباد توجه شما را جلب می‌کند، رنگ روشن و جلای سطح این سنگ است. این دو ویژگی تراورتن عباس آباد به اندازه‌ای چشمگیر است که در خرید این سنگ جذاب هیچ تردیدی نخواهید داشت. تراورتن عباس آباد معمولا با رنگ استخوانی روشن و متمایل به سفید در بازار یافت می‌شود. این مدل از تراورتن مقاومت بالایی دارد که در کنار صیقل‌پذیری بالا و تخلخل مناسب گزینه ایده‌آلی برای خرید به شمار می‌آید.

انواع تراورتن عباس آباد

معمولا سنگ‌های تراورتن عباس آباد به دو صورت موج‌دار و بی موج برش داده می‌شوند. تراورتن‌های موج‌دار عباس آباد معمولا زیبایی چشمگیرتری دارند و با استقبال بیشتری نیز مواجه شده اند. به طور کلی تراورتن عباس آباد را بر اساس رنگ‌های زمینه و طرح آن به صورت زیر دسته‌بندی می‌کنند :

*تراورتن عباس آباد بی موج؛

*تراورتن عباس آباد موج کبریتی

*تراورتن عباس آباد دنده گاوی؛

*تراورتن عباس آباد ابر و بادی؛

*تراورتن عباس آباد سوزنی

همچنین در سورت‌های این نوع از تراورتن‌ها رگه‌های سیاه، قرمز و کرم مایل به قهوه‌ای دیده می‌شود. این رنگ‌ها تنوع سنگ تراورتن عباس آباد را در بازار زیاد کرده‌اند.

معدن سنگ تراورتن عباس آباد

اگر ظاهر زیبای این سنگ شما را جذب کرده باشد، حتما در رابطه با مکان معدن این سنگ کنجکاو خواهید بود. این سنگ را از معدنی در شهر نیم‌ور محلات واقع در استان مرکزی استخراج می‌کنند.

 

کاربرد های سنگ تراورتن عباس آباد

از این سنگ در موارد زیر استفاده می‌شود :

*نمای اصلی و بیرونی ساختمان‌های مسکونی و تجاری

*دیوارهای داخلی مجتمع‌های مسکونی، ساختمان‌های تجاری، اداری، هتل‌ها، رستوران‌ها و غیره؛

*به صورت بوک مچ و فورمچ در لابی و راهرو

 

البته زیبایی این سنگ به اندازه‌ای چشمگیر است که در تولید برخی مصنوعات سنگی مانند آبنما، گلدان و حتی مجسمه نیز از آن استفاده می‌شود.

 

چه عواملی در قیمت تراورتن عباس آباد تاثیرگذارهستند ؟

اگر قصد خرید تراورتن عباس آباد را داشته باشید، قیمت اولین مسئله‌ای است که در ذهن شما مطرح می‌شود. باید بدانید که قیمت این سنگ به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. اولین فاکتور و مهمترین آن سورت کلی سنگ است. این سنگ را بر اساس نوع سورت رنگی آن از درجه‌های ضعیف تا درجه‌های سوپر دسته‌بندی می‌کنند. به این ترتیب قیمت فروش سنگ با توجه به یکدست بودن آن متفاوت خواهد بود. به این صورت که هر چه رنگ تراورتن عباس آباد به سفید متمایل‌تر باشد، قیمت بیشتری دارد. به همین دلیل سوپر سنگ تراورتن عباس آباد سفید بیشترین قیمت را در میان تراورتن‌ عباس آبادهای به خود اختصاص داده است. بعد از این فاکتور مهم و اساسی در قیمت تراورتن عباس آباد فاکتورهای دیگر نیز نقش خود را ایفا می‌کنند. فاکتورهای کلی نظیر ابعاد و ضخامت از جمله فاکتورهای مهم در قیمت‌گذاری کلی سنگ‌ها محسوب می‌شوند. به عنوان مثال، برای خرید اسلب‌های تراورتن عباس آباد باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. در فرآوری این سنگ از رزین و اپوکسی استفاده می‌کنند که نوع فرآوری نیز بر قیمت سنگ تاثیر می‌گذارد. سنگ‌های تراورتن موج‌دار عباس آباد نسبت به دسته دیگر قیمت بیشتری دارند. زیرا هزینه تولید این نوع از سنگ‌های تراورتن و پرتی آن نیز بیشتر است.

 می توانید به روز ترین قیمت سنگ تراورتن عباس آباد را درسایت زرین استون مشاهده کنید.09154476393 _09367841393

 

 (تهیه شده در سایت زرین استون)

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر